Produkter   » Komponenter » Kablage » Ethernet kablar » Produkt

Intel Omni-Path QSFP28 Cables



Kablar med QSFP28 kontakter för 100Gbit Ethernet. Kortare längder är i koppar, längre har fibermoduler i ändarna och fiber mellan kontakterna.

Artnr: Benämning: Lager: Pris: Antal:
CBL-NTWK-0892C05
CBL-NTWK-0892-OPC05
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 30AWG 0.5M(CQ117834) Beställningsvara 754,00 /st
CBL-NTWK-0892C1
CBL-NTWK-0892-OPC10
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 30AWG 1M,HF,RoHS(CQ117834) Beställningsvara 887,00 /st
CBL-NTWK-0892C15
CBL-NTWK-0892-OPC15
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 1.5M(CQ117834) Beställningsvara 1 470,00 /st
CBL-NTWK-0892C2
CBL-NTWK-0892-OPC20
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 2M,HF,RoHS(CQ117834) Beställningsvara 1 496,00 /st
CBL-NTWK-0892C3
CBL-NTWK-0892-OPC30
Intel Omni-Path Passive Copper Cable QSFP28 26AWG 3M,HF(CQ117834) Beställningsvara 1 664,00 /st
CBL-NTWK-0892F10
CBL-NTWK-0892-OPF100
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 10M,HF,RoHS(CQ117834) Beställningsvara 6 366,00 /st
CBL-NTWK-0892F15
CBL-NTWK-0892-OPF150
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 15M,HF,RoHS(CQ117834) Beställningsvara 6 518,00 /st
CBL-NTWK-0892F20
CBL-NTWK-0892-OPF200
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 20M,HF,RoHS(CQ117834) Beställningsvara 6 567,00 /st
CBL-NTWK-0892F3
CBL-NTWK-0892-OPF30
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 3M,HF,RoHS(CQ117834) Beställningsvara 6 004,00 /st
CBL-NTWK-0892F30
CBL-NTWK-0892-OPF300
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 30M,HF(CQ117834) Beställningsvara 6 618,00 /st
CBL-NTWK-0892F40
CBL-NTWK-0892-OPF400
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 40M,HF,RoHS(CQ117834) Beställningsvara 10 726,00 /st
CBL-NTWK-0892F5
CBL-NTWK-0892-OPF50
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 5M,HF(CQ117834) Beställningsvara 6 264,00 /st
CBL-NTWK-0892F50
CBL-NTWK-0892-OPF500
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 50M,HF(CQ117834) Beställningsvara 10 683,00 /st
CBL-NTWK-0892F60
CBL-NTWK-0892-OPF600
Intel Omni-Path Active Fiber Cable QSFP28-MPO 60M,HF,RoHS(CQ117834) Beställningsvara 11 651,00 /st

Tillbaka

Din kundvagn

Kundvagnen är tom
Visa priser ink. moms.

Produkter

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

Nyheter

Xeon Scalable - Sockel P

Detta är nästa generation Xeon som ersätter E5 & E7. Lösa moderkort och barebones har funnits ett tag i shoppen, vi håller på att lägga ut paket efter hand som vi får dem färdiga. Stora förändringar jämfört med tidigare generationer, bättre stöd för NVMe disk och en hel massa annat nytt.

Atom C3000 i lager!

Nu finns de första A2SDi moderkorten baserade på nya Atom C3000 serien i lager, dessa kort tar vanliga DDR4 minnen av alla typer vilket är bra då det för närvarande är i princip omöjligt att få tag på DDR3 soDIMM ECC som de äldre Atom C2000 korten behöver. Det finns även nya varianter av MRS-210/211 upplagda med 2 till hela 16 kärnor.

Fel på Atom C2000 moderkort

Ett fel i Atom C2000 chippen har hittats vilket gör att risken att maskinen skall gå sönder efter ca 1.5år är större än normalt. Mer info om utbyte av sålda kort etc.

Nya artiklar: